Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff Team
Tulajdonos
Jenny Moore
Adminok
Ashley White
Diana Frost
Legutóbbi témák
» Alone the dark valley
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptySzomb. Aug. 11, 2012 10:15 pm by Eroin Grame

» TrueBlood.
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyVas. Aug. 05, 2012 1:41 am by Jenny Moore

» Ripper time
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 5:20 am by Vendég

» Tengerpart
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyHétf. Júl. 30, 2012 9:34 am by Ash Doyle

» The Vampire Diaries continue
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptySzer. Júl. 25, 2012 6:03 am by Jenny Moore

» S K I N S F R P G
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyHétf. Júl. 23, 2012 10:52 pm by Vendég

» Dream Life in L.A.
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:29 pm by Vendég

» Szólánc játék
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:16 pm by Lindsay C. Ryan

» Kávézó-finom
Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:33 am by Gwendolyn Skyes

Affiliates
Plaza-üzlet, mozi, étterem Palace10
Plaza-üzlet, mozi, étterem 662924

 

 Plaza-üzlet, mozi, étterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2012. Jun. 09.
Tartózkodási hely : NY♥

Plaza-üzlet, mozi, étterem Empty
TémanyitásTárgy: Plaza-üzlet, mozi, étterem   Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyVas. Jún. 10, 2012 8:35 am

Plaza-üzlet, mozi, étterem 658605
Ki ne szeretne, nah jó a férfiak többsége nem de a többiek mind szeretnek vásárolni. Vagy beülni mondjuk egy jó 3D vetítésű mozi filmre. Vagy, ha a csajok a nagy shopingolásban elfáradnak beülhetnek egy kávéra, vagy rendes étterembe esetleg a McDonald's-ba. Garantált mindenki jól érzi magát, hisz az elektronikától a könyvig az ékszertől a ruhákig minden dögivel megtalálható.
Vissza az elejére Go down
https://secretdreams.hungarianforum.com
Eroin Grame

Eroin Grame


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Jun. 24.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Plaza-üzlet, mozi, étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza-üzlet, mozi, étterem   Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyKedd Jún. 26, 2012 4:27 am

to Liny


Oliver egyszer azt mondta a jó kapcsolat a bizalmon alapszik és nekem igazán jobb lenne teljes hűséget mutatnom Liny iránt, ha jót akarok magamnak. Nem arról van szó, hogy nem szeretem őt és már semmit de semmit nem akarok tőle. Mondjuk ha mindez nem lett volna így, akkor ő csak egy kedves ismerős lenne a számomra és semmi több. A legelején szerintem el sem tudtam volna képzelni a jövőmet nélküle. Valamiért fontos volt nekem és a hibáival együtt szerettem, persze a kezdetekkor még nem ismertem elégé s, talán pont ez volt az ami annyira megfogott benne. A különlegessége ami akkor megkülönböztette őt a többiektől. Nem azt mondom, hogy most nem ilyen, de változott néhány dologban. Én most éppen ezért engedtem neki abban reménykedve, hogy talán egy picivel olyan nyugodtabb lesz mint régen. A mai nap a plázába akart menni vagy éppenséggel elhurcolni magával engem is. De megtettem, lemondtam a kosárlabda próbámat csak azért, hogy vele legyek, mert ennyit biztosan megérdemelt. Ha másért nem is önmagamért eljöttem, csak a hisztijétől megmeneküljek. Mindenkinek szüksége van egy kis adagra ezt nem tagadom, neki azonban egy fokkal több adag jutott, bár ha nem tudnám kibírni mellette akkor nem is lennék vele. Szóval ha szeretem akkor ezt el tudom nézni neki sok más dologgal együtt. Lassan már komolyan családtagként tekintek rá, ami szerintem nem gáz, de ha valami mégis közbe szólna és a kapcsolatunknak vége lenne már igenis tabu téma lesz. Biztosan kérdezgetni fognak ha mindez bekövetkezik, hogy miért ment tönkre a kapcsolatunk, hiszen olyan szép pár voltunk. Meg az ehhez hasonló apró bugyuta kérdések. Az ilyenektől kell megóvnom magam, hogy sose vonjanak kérdőre a cselekedeteim miatt, mert ennél elviselhetetlenebb dolog a számomra nem létezik. Ezt Oliver nagyon jól tudja, őt azonban nem érdekli mit alkalmas feltenni és mit nem. Túl kíváncsi ez az ő egyetlen baja, de mindemellett okos és tudja milyen egy testvérrel együtt élni. Én nem és talán pont ezért vagyok néha olyan undok vele, persze nem sokszor, de néha a vicceim annyira rosszul hangzanak, hogy ha nekem mondaná őket Oliver bizonyára nem venném jó néven.
Szerencsére ő nem olyan mint én, talán pont ezért még mindig a barátom, mert nem magam látom benne, hanem egy másik embert aki itt van, faggatózik és tanácsokat ad ha kérek. Mondjuk arra már ő sem mondott semmit, hogy mit mondjak ha Liny véleményt kér tőlem valamilyen megvásárolandó termékről. Végül is számomra mindegy mit visel, hiszen ő minden ruhában szép vagy talán tévedek? Együtt mentünk a plázába amit nem is bántam mert legalább egyikünknek sem kell valahol a másikra várni. Én kifejezetten szeretek várni, bár gondolom Liny nem éppen ezért valamiért sosem kések, legalábbis fél órákat nem. Egy két percet talán megengedek néha magamnak de többet biztosan nem.
– Már tudjuk mit fogunk itt keresni? Esetleg mihez lenne kedved? – mondjuk nekem voltak ötleteim, de azonban kíváncsi voltam az ő terveire is, elvégre egy nő nem mindig szereti azt tenni amit a férfi mond. Én most kivételesen csak elővigyázatos vagy és semmit több. Neki meg amúgy is sokkalta élvezetesebb megmondani, hogy a vele lévő személy mit tegyen és mit ne.

/-/-/-/ Nem a legjobb kezdő postom, de remélem nem lesz gond vele./-/-/-/
Vissza az elejére Go down
Lindsay C. Ryan

Lindsay C. Ryan


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : nyc.

Plaza-üzlet, mozi, étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza-üzlet, mozi, étterem   Plaza-üzlet, mozi, étterem EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:12 am

Eroin ♥


Mindig szerettem vásárolni. Az és a jóga mindig ki tudott kapcsolni, na persze még a jó bulik. Szerettem, pedig nekem tényleg nincs rá szükségem, hisz anya nagyon jókat tervez és általában azokat hordom, másrészt van minimum száz darabom. Bár cipőből sosem elég, így az volt a célom mára, hogy beújítok pár új cipőt. Vásárolni szinte mindig Emilyvel és Zoeval megyek, de most sikerült elrángatnom Eroint. Régóta vagyunk együtt, és már teljesen kiismertük egymást. Tudja mi húz fel igazán és már szinte fél szavakból is megértjük egymást. Pedig ha belegondolunk teljesen ellentétei vagyunk egymásnak. Én szeretek parancsolgatni és nem vagyok oda a csapatjátékért, míg Er eleve a kosárcsapatban játszik, ahol nem lehet nagyon önzőzni. Én sokkal inkább vagyok hisztis, míg ő nyugodtabban áll a dolgokhoz. Nálunk mondhatjuk, hogy él az a mondás, miben az ellentétek vonzzák egymást. Viszont a kinézetben legalább hasonlítunk, hisz mindketten elég jól nézünk ki.
Együtt indultunk el a plázába, útközben megfogtam a kezét. Ahogy lepillantottam összekulcsolt kezünkre akaratlanul is elmosolyodtam. Jó érzés, hogy van valaki mellettem, ilyenkor néha rám tör a bűntudat, amiért néha a bulikban kicsit tovább megyek, mint ahogy kéne. Ezekről persze nem tud, és ha rajtam múlik nem is fog, mert mindenkinek vannak titkai, gondolom neki is, amiket nem fogunk egymással megosztani.
- Cipőt kéne vennem. –Válaszoltam, majd finoman meghúztam a karját a cipőbolt felé húzva. Szerintem egy nőnek cipőből és kiegészítőkből sosem elég. Ott meg is láttam egy pár magas sarkút, ami egyszerűen kell. Kiválasztottam a méretem és azonnal felpróbáltam. Odaléptem Er elé.
- Na milyen? –Fordultam meg előtte. Valószínűleg azt fogja mondani, hogy jól áll. Most így belegondolva talán nem is ez a legjobb ötlet, mert a pasik mind helyeselnek a barátnőjüknek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Plaza-üzlet, mozi, étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Plaza-üzlet, mozi, étterem   Plaza-üzlet, mozi, étterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Plaza-üzlet, mozi, étterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: JÁTÉKRA FEL! New York :: ::Belváros::-
Ugrás: