Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff Team
Tulajdonos
Jenny Moore
Adminok
Ashley White
Diana Frost
Legutóbbi témák
» Alone the dark valley
Kávézó-finom EmptySzomb. Aug. 11, 2012 10:15 pm by Eroin Grame

» TrueBlood.
Kávézó-finom EmptyVas. Aug. 05, 2012 1:41 am by Jenny Moore

» Ripper time
Kávézó-finom EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 5:20 am by Vendég

» Tengerpart
Kávézó-finom EmptyHétf. Júl. 30, 2012 9:34 am by Ash Doyle

» The Vampire Diaries continue
Kávézó-finom EmptySzer. Júl. 25, 2012 6:03 am by Jenny Moore

» S K I N S F R P G
Kávézó-finom EmptyHétf. Júl. 23, 2012 10:52 pm by Vendég

» Dream Life in L.A.
Kávézó-finom EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 10:29 pm by Vendég

» Szólánc játék
Kávézó-finom EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:16 pm by Lindsay C. Ryan

» Kávézó-finom
Kávézó-finom EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:33 am by Gwendolyn Skyes

Affiliates
Kávézó-finom Palace10
Kávézó-finom 662924

 

 Kávézó-finom

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2012. Jun. 09.
Tartózkodási hely : NY♥

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptyVas. Jún. 10, 2012 8:32 am

Kávézó-finom 658601
Starbucks egy remek kávézó. Mindenféle kávét, Séket kaphatsz. Ez az egyik legkedveltebb hely a New York-i lakosok számára. Hidd el, megéri beülnöd ide!
Vissza az elejére Go down
https://secretdreams.hungarianforum.com
Jake Dylan

Jake Dylan


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 27.
Tartózkodási hely : New York

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptyPént. Júl. 06, 2012 6:07 am

Sky

Nem indult túl jól a reggelem. Egyrészt, alig bírtam aludni. Nem tudom miért...talán a telihold. Másrészt pedig ismét összevesztem az anyámmal.Bár ezen már meg se lepődök, mert szinte már mindennapos nálunk, mégis megviselnek ezek a vitáink. Akármennyire rossz napjaim voltak, ma reggel mégis mosolyogva keltem, mert tudtam, hogy találkozok Sky-al. Nem is tudom már mióta ismerjük egymást. Jó, azért olyan régóta nem, de 1 éve már biztos. Legjobb fiú-lány barátokká lettünk.Sokat találkozgatunk, megyünk bulizni. Tartjuk egymásban a lelket, ha valami baj van. Bármikor számíthatok rá, és ő is rám. Volt már nemegyszer, hogy az éjszaka közepén hívtuk egymást, mert olyan kedvünk volt. Nagyon jó barátom. És ez tényleg olyan igazi fiú-lány barátság. Előző nap este azt beszéltük, hogy reggel 10-kor a Starbucks-ban találkozzunk. Percre pontosan 10-kor toppanok be a kávézó ajtaján. Meg se lepődök, hogy Sky már itt van. Mindig biztosra megy és már 5 perccel a hivatalos találkozás előtt ott van a helyszínen. De hát újságíró, ez már belé ivódott. Mosolyogva közelítek felé. Háttal ül nekem így nem láthat. Mikor odalépek mögé két kezemmel óvatosan eltakarom a szemeit.
- 'Reggelt szépségem. -széles mosollyal az arcomon mondom neki, majd elveszem a kezeimet, lehajolok és egy puszit adok az arcára, majd leülök a vele szemben lévő székre.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Skyes

Gwendolyn Skyes


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jul. 05.

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptyPént. Júl. 06, 2012 8:18 am

Jake

Korán reggel felkeltem, az ébresztőórám nélkül. Kislattyogtam a konyhába és csináltam magamnak egy jó erős kávét. Lementem az újságoshoz, megvettem a napi magazinokat és hazamentem elolvasni őket. Kevés érdekességet láttam benne, bár egy cikk nagyon megfogott. Érdekes novella leírás volt, sok szimbólum és rejtett mondanivalóval volt tele, tehát sok időt eltöltöttem az elemezgetésével. Kilenckor eszméltem rá, hogy egy óra múlva találkozok Jake-kel. Kinyitottam a szekrényemet és negyed óra telt el azzal, hogy olyan pólót vegyek fel amit J még nem látott. Nem tudom miért fáradoztam ezzel ennyit, hiszen ő csak egy barát. Csak... ez vicces. Miért mindig ilyenkor mondjuk, hogy csak? Egy szerelem talán többet ér, mint egy barátság? Nyilván, akinek van kapcsolata az biztos benne, hogy többet ér. Talán a szinglik is csak remélik, hogy nem így van. Félkor elindultam a Starbucks-ba, leültem a törzshelyünkre. 5 percet vártam rá, hiszen korábban jöttem természetesen. Ő is pontosan érkezett. Összerezzentem, amikor J a szemem elé tette a kezét. Nagyon örültem, hogy láttam.
-Ma is ott hagytál egy szerencsétlen lányt az ágyában? Hogy is ráztad le? Várj, kitalálom... *viccelődtem*
Vissza az elejére Go down
Jake Dylan

Jake Dylan


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 27.
Tartózkodási hely : New York

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptySzomb. Júl. 07, 2012 11:21 am

Sky


Akik kívülről látnak minket biztosan azt hihetik, hogy mi Sky-al egy pár vagyunk. Ezt megértem, hiszen elég közvetlenül viselkedünk egymással. De nem tervezzük, hogy mi összejöjjünk. Bár elismerem, hogy szép lány, de jobb ez így barátságnak, sőt annak nagyon jó. Gyorsan rendelek egy jó erős kávét magamnak, hogy ébredjek fel, majd visszaülok Gwen elé.
- Haha..nagyon vicces vagy. Ma kivételesen egyedül aludtam. -válaszok mosolyogva, de kissé cinikusan is. Kicsiket kortyolok a kávémból. Már kezdek teljesen ébren lenni.
- És veled mi újság? Történt valami említésre méltó mióta nem találkoztunk? -nézek Sky szemébe. Talán 4 napja találkoztunk utoljára. Elég gyakran össze szoktunk futni. Egy hétnél tovább nem bírjuk egymás nélkül. Buli nélkül se bírok ki egy hetet. Tegnap előtt voltam egy buliban, nagyon jó volt. Sok csinos lány, pia. Álomvilág. Persze volt egy kis kalandom egy gyönyörű szőke lánnyal de ez nálam már megszokás minden buliban. Ezek sose fejlődnek komoly kapcsolattá. Egyéjszakás kaland az összes. Még a lány telefonszámát sem kértem el, és még a nevére sem nagyon emlékszem. Figyelmemet újra Sky-ra irányítom. Remélem nem vette észre, hogy kicsit elkalandoztak a gondolataim. Még egy kortyot iszok a kávémból, ami szerencsére már kicsit kihűlt, így a nyelvem sem fog leégni. Leteszem a poharat az asztalra, hátradőlök a székben és várom, hogy Sky meséljen.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Skyes

Gwendolyn Skyes


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jul. 05.

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptySzomb. Júl. 07, 2012 11:45 am

Jake


J meglepett a válaszával, kérdőn néztem rá. Ő elment hozni egy kávét. Utána bámultam. Csodálkoztam, hogy egy ilyen srác, aki nap mint nap különböző csajokat fektet meg, hogy hogy engem ennyire szeret. Igaz, csak barátként, de büszke voltam rá, és tudtam, hogy egyszer eljön neki az a lány, akit élete árán is óvni fog. De vajon mikor? Egy hét, egy hónap, egy év? Vagy annál több? Buliban találkozik vele? Komolyan mennyi a valószínűsége annak, hogy egy klubban találkozik élete nagy szerelmével az ember? Őszintén valljuk be nem sok. Persze én is szívesen kapcsolódok ki olyan helyeken, és ha épp Jake nincs csajozós kedvében, akkor még el is kísérem. Persze ez ritkán fordul elő. Mire visszaér mosolyogva bámulok rá, bár már megszokhatta, hogy mindig vigyorgok, mint a tejbetök.
-Nem, semmi érdekes. Tommal szakítottunk, de gondolom ez nem lep meg. *mesél arról a srácról, akit J egy klubban szedett össze neki* És van egy kis problémám, hogy nem tudom, hogy tanuljak-e tovább, vagy dolgozzak. Szerinted? Sokat számít a véleményed... *néztem rá kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Jake Dylan

Jake Dylan


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jun. 27.
Tartózkodási hely : New York

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptyVas. Júl. 08, 2012 3:19 am

Sky

Elkeseredve hallgatom, hogy Sky és Tom szakítottak. Pedig aranyosak voltak, és igen, én találtam neki azt a pasit. Bár az igaz, hogy nem ugyanazt az életet élték. Tom nagyon szeretett bulizni, körülbelül mint én. Viszont Sky nem kedveli ezt a bulizós életet. Mármint ő is szeret bulizgatni, de nem jár olyan gyakran mint én, vagy Tom.
- Sajnálom, de nyugi. Szerzek én neked annyi pasit amennyit szeretnél. -kacsintok rá egy félmosoly kíséretében, majd egy komoly téma következik. A továbbtanulás. Én személy szerint nem tanulok egyenlőre tovább. Kihagyok egy évet, szükségem van erre az 1 évre sok szempontból. Én úgy vagyok vele, hogy keresek egy kis pénzt, hogy valahonnan el is tudjam kezdeni az egyetemet.
- Figyelj Sky, én úgy vagyok vele, hogy jobb egy kis szünet. Mert ez elég nagy ugrás. És valahogy föl kell készülni rá, meg pénzt is kell keresni. de ez az én véleményem. -válaszolok mosolyogva, majd megiszom az utolsó kortyot a kávémból. Hirtelen a fejemhez kapok, basszus...hogy felejthettem el. Előveszek a zsebemből egy kis dobozták és az asztalra rakom.
- Egyből te jutottál eszembe, mikor megláttam. -vigyorgok Sky-ra. Lassan kinyitom a dobozt, egy karkötő van benne, amin kis medálok vannak. Meg kis piros masnik.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Skyes

Gwendolyn Skyes


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Jul. 05.

Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom EmptyVas. Júl. 08, 2012 6:33 am

Jake



J válasza nem lepett meg, amikor a lehetőségeimet latolgattam végiggondoltam ki mit tenne a helyemben. Elég jól ismertem őt ahhoz, hogy tudjam: ő biztosan rápihen a dologra, és nem ugrik fejest egyből a mélyvízbe. Igaza lehet, kár hogy én ehhez túlságosan meggondolt vagyok. A másik dolog az, hogy hiába vagyok kíváncsi a véleményére, úgyis az ellentétét csinálom annak amit mond. Imádom, szeretem, de vannak hülyeségei neki is. Mondjuk kinek nincsenek...
-Megtanultam a leckét most már, köszönöm. A lényeg az, hogy ha te ajánlasz valakit, akkor azt messziről kerüljem.- nevettem, de komolyan gondoltam, amit mondtam. A gyűrűmmel kezdtem el játszadozni, amíg Jake kávét ivott. Amikor odanyújtotta az ékszeres dobozt felcsillant a szemem.
-Úristen, imádlak köszönöm. *nyújtottam a kezemet, hogy feltegye rá a karkötőt. Gyönyörűséges volt, éppen illett a masni mániámhoz. Egy eiffel-tornyos medálom volt, amit anyukámtól kaptam, pont illett hozzá az új ajándékom. -Édes vagy!- áthajoltam az asztalon és egy puszit nyomtam az arcára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó-finom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó-finom   Kávézó-finom Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó-finom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: JÁTÉKRA FEL! New York :: ::Belváros::-
Ugrás: